سوپر اکتان بوستر

سوپر اکتان بوستر(Super Octane Booster)

سوپر اکتان بوستر مدپاتکس با افزایش خواص اکتان افزایی یک مکمل بسیار قدرتمند است که در دسته مکمل های شتاب دهنده قرار دارد. این مکمل نانوتک عدد اکتان قطعی (MON) را تا 4 واحد می تواند افزایش دهد. سوپراکتان بوستر جدیدترین محصول تولید شده با فناوری نانو می باشد که با قدرت روان کنندگی بالا پس از ترکیب با بنزین باعث روان تر شدن حرکت پیستون داخل سیلندر میشود محلول سوپر اکتان بوستر با جلوگیری از تولید کربن و دوده و ممانعت از رسوب ناخالصی های بنزین در محفظه احتراق نقش مهمی در محافظت از محفظه داخل سیلندر(محفظه احتراق) و سوپاپ ها (دریچه های سوخت و دود ) و افزایش طول عمر موتور دارد.

 

 

محافظ مخصوص موتور خودروجهت اطلاع از قیمت کلیک کنید

ویژگی ها و خصوصیات سوپر اکتان بوستر

اکتان بوستر
بهترین مکمل بنزین ایرانی


• قابل استفاده برای خودرو های توربو و تقویت شده، ریمپ و تیونینگ شده
•تنظیم نقطه احتراق موتور خودرو
•کاهش صدا و لرزش موتور خودرو
•افزایش عدد اکتان تا 12 واحد RON
•افزایش  عدد اکتان تا 4 واحد MON
•جدیدترین و قوی ترین محلول نانو تکنولوژی موجود در کشور مخصوص اضافه کردن به داخل باک بنزین
•با فرمولاسیون کاملا تخصصی
•افزایش چشمگیر شتاب و قدرت موتور خودرو
•محافظ مخصوص موتور خودرو

فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

کیفیت پایین بنزین در کشور و صدمات آن به موتور خودرو

بهترین مکمل سوخت برای موتور های توربو
بهترین مکمل سوخت برای موتور های توربو

در خودروهای نسل جدید که دارای موتور توربو، GDI و تقویت شده هستند، کیفیت پایین بنزین در کشور باعث ایجاد صدمات جدی به موتور این خودرو ها می شود. هرچه کیفیت بنزین مصرفی در موتورهای توربو پایین تر باشد، صدمه وارده به موتور خودرو بیشتر خواهد شد. به همین دلیل و به جهت افزایش راندمان موتورهای توربو، GDI و تقویت شده و کاهش هزینه تعمیرات و همینطور به جهت کاهش خسارات وارده به موتور که به واسطه بنزین بی کیفیت موجود اتفاق می افتد، این مجموعه اقدام به تولید و توزیع مکمل های سوختی سری جدید نانو با استاندارد جهانی که مخصوص انواع موتورهای توربو، GDI و تقویت شده می باشد، در سطح کشور نموده است.

فواید استفاده از مکمل های نانو مدپاتکس

بهترین مکمل بنزین ایرانی
فواید استفاده از مکمل های نانو

محلول های سری جدید نانو با توانایی افزایش چشمگیر عدد اکتان تا حداکثر 12 واحد RON و تا 4 واحد MON کمک به حذف ناخالصی های بنزین می توانند علاوه بر کاهش ناک و لرزش و صدای موتور، کاهش مصرف بنزین و افزایش قدرت و شتاب موتور را نیز به همراه داشته باشند. کیفیت و میزان عدد اکتان در بنزین مهمترین عامل عملکرد موتور در قسمت داخل محفظه احتراق است. تنظیم نقطه احتراق باعث برطرف شدن مشکلات پیش رو می شود.
این مکمل ها جدیدترین محصولات تولید شده با فناوری نانو می باشند که با قدرت روان کنندگی و تمیز کنندگی بالا پس از ترکیب با بنزین باعث روان تر شدن حرکت پیستون داخل سیلندر میشوند. محلول های جدید نانو با جلوگیری از تولید کربن و دوده و ممانعت از رسوب ناخالصی های بنزین در محفظه احتراق نقش مهمی در محافظت از محفظه داخل سیلندر(محفظه احتراق) و سوپاپ ها (دریچه های سوخت و دود ) و افزایش طول عمر موتور دارد. استفاده از این مکمل خاص، سلامت موتور ماشین شما را تضمین می نماید.