سوپر اسپری

سوپر اسپری محلول جذابی از پترونانو است که به صورت اسپری عمل می کند. این اسپری پاک کننده کامل سیستم سوخت است، که ادعا می کند نه تنها انژکتورهای سوخت بلکه کاربراتورها، سوپاپ های ورودی و محفظه احتراق را تمیز، بازیابی و محاظت می کند. این اسپری یک حلال قوی برای انواع کثیفی ها ، لکه ها و دوده ها و حتی برای پاکسازی لکه های رنگ و قیر می باشد.

محلول سوپر اسپری مخصوص از بین بردن انواع رسوبات

محلول سوپر اسپری که در دسته تمیز کننده ها قرار دارد، مخصوص از بین بردن انواع رسوبات مانند سولفات ها، اکسیدها و ذرات ناشی از تراوش آب یا روغن در اطراف موتور و کانکتورها و اتصالات برقی می باشد. این محلول پاک کننده ی سولفات های سر باطری، تمیزکننده محل اتصال وایرها و سر شمع ها و پاک کننده انواع سنسور ها می باشد. همچنین این محصول قابلیت فوق العاده ای درپاک سازی دریچه گاز، استپر موتور، ورودی منیفولد هوا و انژکتورها را دارد. سوپر اسپری مدپاتکس فرمولاسیونی قوی برای زدودن چربی‌ها و آلودگی‌ها دارد و کربن انباشته‌ شده در سوپاپ‌های هوا را هم پاک می‌کند.

محافظت از سنسورهای مسیر سوخت رسانی

قیمت مکمل سوپر اسپری نانو
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نمایند.

ویژگی های این محصول شگفت انگیز

سوپر اسپری
سوپر اسپری مدپا

تمیز کننده دریچه گاز
پاک کننده استپر موتور
فاقد مواد سمی و مخرب
تمیز کننده سوپاپ های خودرو
تمیز کننده سر شمع ها و وایر ها
قوی ترین تمیز کننده سنسور ها و کانکتور ها
پاک کننده خروجی انژکتور ها از تمام رسوبات و آلودگی هامحصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو