درباره پتروتکس درباره پتروتکس آلمان

پتروتکس-petrotex
petrotex germany company

مجموعه های اروند شیمی

هلدینگ اروند شیمی مجموعه ای دانش بنیان متشکل از دو شرکت آبادگران اروند شیمی و مجموعه همگام می باشد.

دو مجموعه آبادگران و طراح سازان اروند شیمی در منطقه شمال غرب خلیج همیشه فارس و در منطقه آزاد اروند در آبادان واقع شده اند.

شعبه مرکزی هلدینگ در شهر تهران در حال فعالیت می باشد.

اروند شیمی،کیفیت محور و مشتری مدار

هلدینگ اروند شیمی برای تولید و سرمایه گذاری در صنعت کلان پتروشیمی و فرآورده های مصرفی مورد نیاز بازار هدف و همینطور جهت رقابت در بازارهای جهانی فعالیت خود را از حدود یک دهه قبل با جذب نیروی های جوان، متخصص و مبتکر که در زمینه صنعت پتروشیمی سرآمد بودند آغاز نمود.
این هلدینگ در نظر دارد با جهت‌ گیری کارآفرینانه و مشتری مدارانه، از طریق بکارگیری نیروی انسانی متخصص، جوان و بومی، متعهد و ماهر، توسعه قابلیت‌های یادگیری، نوآورانه، تخصیص بهینه و صحیح منابع و احترام کامل به محیط زیست به عنوان میراث آیندگان، خلق ارزش و توسعه پایدار و هدفمند را رقم بزند.

اروند شیمی ایران و پتروتکس آلمان

هلدینگ اروند شیمی با هدف توسعه تولید ملی و اشتغال زایی بیشتر، فعالیت خود را در زمینه تولید افزودنی ها، روان کننده ها و مایعات مصرفی خودرو با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و آزمایشگاه های پیشرفته کیفیت سنجی از سال گذشته آغاز نمود. این هلدینگ به دلیل کیفیت بالای محصولات و دانش بالای تیم تولید، پس از گذراندن آزمایشات متعدد، موفق به کسب لیسانس پتروتکس آلمان برای محصولات خود گردید.

در ادامه این برنامه موفقیت آمیز دو مجموعه با عقد تفاهم نامه همکاری در راستای تحقیق، توسعه و تولید محصولات مورد نیاز بازار با کیفیت جهانی به یک توافق جامع رسیدند و این همکاری در راستای اهداف واحد در حال طی مسیر می باشد.

هلدینگ اروند شیمی با اخذ گواهینامه ISO9001 گامی موثر در زمینه پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت برداشت و همینطور با اخذ گواهینامه ISO14001 نشان داد که به الزامات زیست محیطی، برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده ها به محیط اهمیت فراوانی نشان می دهد. این مجموعه جهت کسب اطمینان بیشتر خریداران عزیز اقدام به اخذ گواهینامه تاییدیه کیفیت محصول از دانشگاه صنعت نفت آبادان نمود. محصولات برند پتروتکس با استفاده از دستگاه IROX2000 و MINIVAP VPSH در آزمایشگاه دانشگاه صنعت نفت مورد بررسی قرار گرفتند و با افتخار توانستند تاییدیه این مرکز مهم را به دست آورند.

این گواهینامه با ارزش، هم اکنون در دسترس مخاطبین عزیز می باشد.

اهداف کلان هلدینگ اروند شیمی

1- افزایش پایدار و متداوم چرخه تولید با پشتوانه مستحکم دانش فنی مدیران محترم مجموعه
2- افزایش کیفیت تولید با هدف جذب حداکثری حمایت مصرف کننده
3- تکمیل گستره محصولات مورد نیاز بازار هدف
4- گسترش نفوذ در بازارهای منطقه ای و جهانی جهت ارزآوری به کشور
5- کمک به بهبود وضعیت محیط زیست به عنوان میراث آیندگان