سوپر اکوکتان

مکمل سوپر اکوکتان مدپاتکس یک مکمل کاملا اقتصادی و به صرفه می باشد که با فناوری جدید نانو تولید شده است. این محلول ویژه، با توانایی کمک به حذف ناخالصی های بنزین میتواند علاوه بر کاهش ناک و لرزش و صدای موتور، کاهش مصرف بنزین و افزایش قدرت و شتاب موتور را نیز به همراه داشته باشد کیفیت و میزان عدد اکتان در بنزین مهمترین عامل عملکرد موتور در قسمت داخل محفظه احتراق است. پایین بودن عدد اکتان و وجود ناخالصی در بنزین از مهمترین دلایل اصلی عملکرد ضعیف، کارکرد خشن و خشک موتور و همچنین انفجارهای ناهنجار در داخل موتور میباشد. اکوکتان نانو جدیدترین محصول تولید شده با فناوری نانو می باشد که با قدرت روان کنندگی بالا پس از ترکیب با بنزین باعث روان تر شدن حرکت پیستون داخل سیلندر میشود. سوپر اکوکتان نانو یک محلول کاملا اقتصادی می باشد که برای تمامی خودروهای بنزین سوز قابل استفاده می باشد.

سوپر اکتان بهترین مکمل اقتصادی در کشور

با تلاش و همت شبانه روزی تیم فنی شرکت مدپا محصول جدید و قدرتمندی، با صرفه اقتصادی مناسب برای خودرو سواران تولید شده است . سوپر اکوکتان محصولی قدرتمند و اقتصادی برای افزایش کیفیت و توانایی بنزین است. این مایع با تثبیت کیفیت بنزین ، کاهش فشار بخار بنزین ، افزایش قدرت احتراق ، کاهش صدای ناک و کاهش مصرف بنزین، خواص افزایش اکتان را شبیه سازی می کند. بسته به کیفیت بنزین ، سوپر اکوکتان می تواند خواص افزایش اکتان را در حد بنزین سوپر استاندارد بین الملل شبیه سازی کند.

افزایش شتاب خودرو با استفاده از مکمل سوپر اکوکتان
قیمت مکمل سوپر اکوکتان نانو
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نماید.

ویژگی های سوپر اکوکتان

سوپر اکوکتان مدپاتکس
بهینه سازی مصرف بنزین

افزایش کیفیت بنزین
کاهش ناخالصی های بنزین
بهسوزی بنزین داخل موتور
کاهش لرزش و ناک موتور خودرو
مخصوص روانکاری موتور خودرو
مناسب برای تمام خودروهای داخلی
اکسیژن رسانی ویژه به محفظه احتراق

توضیحات بیشتر در مورد محلول های سوختی

اگر بخواهیم راجع به محلول های سوختی مطالبی بیان کنیم باید در ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که به دلیل پایین بودن اکتان بنزین معمولی، محلول های کمکی جایگزینی برای بهبود چرخه احتراق در خودرو با ترکیب شدن بنزین می باشد. در مرحله بعد باید بدانیم از چه برند و محصولی می خواهیم استفاده ببریم که به خودرو صدمه وارد نکند. لذا در این زمینه شرکت مدپا با در اختیار داشتن افراد متخصص و با تجربه می تواند در این خصوص همراه و یاور شما عزیزان و رانندگان محترم باشد. شرکت مدپا با تولید محصولات متعدد برای انواع خودرو های سواری با کارکردهای مختلف میتواند برای بهبود و راحتی خودرو شما، همراه و پشتیبان خوبی باشد.

ورود به فروشگاه

مکمل سوپر اکوکتان مدپا به یاد همکار فقیدمان آقای مهندس سیامک دستگیر

دانش فنی ما در رابطه با تولید و تجهیزات ، دستگاه اکتان سنجی، موتور سنجی، مکانیکی ، الکترونیکی و برق همیشه مدیون سیامک خواهد بود. اگر سیامک نبود قطعا الان ما تولید کننده نبودیم.محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو