سوپر گلد

یکی از عوامل بسیار موثر و مهم در افزایش طول عمر موتور خودرو سوخت با کیفیت می باشد. به همین دلیل و به جهت افزایش راندمان خودرو و کاهش هزینه سنگین تعمیرات و همینطور به جهت کاهش خسارات وارده به موتور خودرو که به واسطه بنزین بی کیفیت موجود در ایران اتفاق می افتد، گروه مدپا اقدام به تولید و توزیع مکمل سوختی جدیدی به نام سوپر گلد با استاندارد جهانی که مخصوص موتور های توربو،GDI و TGDI می باشد، در سطح کشور نموده است. سوپر گلد مدپاتکس ایده آل برای فصل تابستان، مناطق گرمسیر و کوهستانی بوده و هم چنین این مکمل بهترین افزایش دهنده عدد اکتان و کیفیت بنزین در دمای محیط بالای 45 درجه می باشد. بهترین مکمل بنزین برای خودرو می بایست قابلیت تنظیم نقطه احتراق را داشته باشد. یکی از فواید تنظیم نقطه احتراق کاهش مصرف سوخت و بالا رفتن شتاب خودرو است که با استفاده از مکمل سوخت سوپر گلد مدپاتکس این مسئله برای خودرو شما محقق می شود.


سوپر گلد
سوپر گلد محصولی شگفت انگیز
قیمت مکمل سوپر گلد نانو
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نماید.

ویژگی های این محصول شگفت انگیز

بهترین مکمل بنزین ایرانی
پاکسازی کامل مسیر سوخت رسانی

• مخصوص فصل تابستان و مناطق گرمسیر
•کاهش لرزش فرمان خودرو در سرعت بالا
•کاهش لرزش و کوبش (ناک) و صدای موتور
•مکمل چند منظوره بنزین با فناوری جدید نانو
•پاک سازی مسیر سوپاپ ها و دریچه ها در محفظه احتراق
•محافظت از سنسور های مسیر سوخت رسانی و انژکتورها
•افزایش خواص ویژه اکتان افزایی(در حد بنزین سوپر استاندارد بین الملل)
•بهترین افزایش دهنده عدد اکتان و کیفیت بنزین در دمای محیط بالای 45 درجه

ورود به فروشگاه

بهینه سازی مصرف سوخت با استفاده از مکمل سوپر گلد

بهترین مکمل بنزین ایرانی
مکمل چند منظوره با فناوری جدید نانو

توضیحات : مکمل بنزین سوپر گلد یک محصول چندکاره شگفت انگیز می باشد که به تنهایی تمام مکمل ها را در خود جای داده است. استفاده از این محصول علاوه بر افزایش چشمگیر قدرت و شتاب موتور خودرو، باعث کاهش مصرف سوخت خودرو نیز می شود. این محصول با استفاده از تکنولوژی نانو، موجب کاهش لرزش صدای ناشی از ضربات موتور(ناک) نیز می شود. استفاده از این محصول موجب بهبود عملکرد پیستون ها شده و طول عمر موتور را افزایش می دهد. علاوه براین هزینه های سرویس و نگهداری خودرو با کمک این محصول کاهش چشمگیر پیدا می کند.محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو