محصول ویژه ی کاهش CO و HC

با توجه به آمار کسب شده از اتحادیه سازمان حمل و نقل کشور و ستاد مرکزی معاینه فنی تهران، بیشترین عامل مردودی خودرو های سبک مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی، بالا بودن میزان آلایندگی خودرو ها می باشد. سوپر بریز نانو یکی از محصولات منحصر بفرد مجموعه می باشد که در دسته تمیز کننده ها قرار دارد و تمرکزش پاکسازی بخش انتهایی مسیر سوخت رسانی است.عملکرد کاتالیست باعث می شود آلاینده های مضری که پس از احتراق تولید می شود، هنگام خروج از اگزوز تصفیه شده و وارد هوای تنفسی ما نشود. پس با استفاده محصول سوپر بریز نانو، علاوه بر افزایش طول عمر کاتالیست، بهبود عملکرد موتور را نیز شاهد خواهید بود.

سوپر بریز نانو
(Super Breathe Nano )

قدرت اثر بخشی بالا بر روی کاتالیست
بهترین مکمل شستشوی کاتالیست


بهبود عملکرد سنسور اکسیژن
پاک سازی مسیر خروجی دود
اثربخشی بالا بر روی کاتالیست
احیاء و افزایش طول عمر کاتالیست
کاهش دهنده گاز های آلاینده HC و CO
شبیه ساز عملکرد بخارشور از منیفولد دود

قیمت مکمل بنزین سوپر بریز نانو
تاییدیه کیفیت
فروش و مشاوره

فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نماید.

ورود به فروشگاه
اینستاگرام پترونانو
صفحه جدید اینستاگرام پترونانو

معرفی محصول کاهش آلایندگی

با توجه به اینکه مالکان خودرو هر سال می بایست نسبت به اخذ معاینه فنی خودرو خود اقدام نمایند و همچنین با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و لزوم اخذ گواهی معاینه فنی خودرو، مجموعه اروند شیمی با تلاش فراوان و تغییرات ویژه در فرمولاسیون محلول 300میلی لیتر مدپاتکس ، موفق به اضافه نمودن قابلیت تخصصی و ویژه کاهش آلایندگی خودرو گردیده است. در همین راستا محلول بریز مدپاتکس با حفظ اثرات ارزشمند قبلی خود، موفق به کسب گواهینامه کیفیت و صحت عملکرد در زمینه کاهش تولید –مونواکسید کربنCO وهیدروکربن HC خودرو شده است.

مزایای استفاده از محصول

کلیه خودرو های سبک بنزینی، هایبرید و دوگانه سوز می توانند از قابلیت های ویژه این محصول استفاده نمایند و شاهد کاهش بالقوه میزان آلاینده های خودرو خود باشند. یکی از مزایای ویژه استفاده از این محصول افزایش احتمال قبولی در آزمون های ادواری معاینه فنی می باشد. از دیگر مزایای این محصول، کمک به کاهش آلاینده های زیست محیطی می باشد. بنابراین استفاده از این محصول علاوه بر فوائد اعلام شده برای خودرو شما، به نفع عمده مردم بوده و همگی در این موضوع مهم زیست محیطی سهیم خواهیم بود. جلوگیری از صرف زمان های طولانی و مراجعات مکرر به تعمیرگاه های خودرویی جهت برطرف نمودن مشکل بالابودن آلاینده های خودرو جلوگیری از پرداخت هزینه های تعمیراتی بسیار بالا سهولت در استفاده قیمت بسیار مناسب در مقایسه با هزینه های بالای سرویس و نگهداری خودرومحصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو