معاینه فنی برتر

به گزارش خودرونویس، در معاینه فنی برتر تست های آلایندگی هوا سختگیرانه تر است. بنابراین تفاوت اصلی معاینه فنی برتر با معاینه فنی عادی تنها در نوع تست آلایندگی است. با استفاده از محلول سوپر بریز نانو به راحتی می توانید در تست آلایندگی معاینه فنی، برتر خود را دریافت کنید.

سوپر بریز نانو
(Super Breathe Nano )

قدرت اثر بخشی بالا بر روی کاتالیست
بهترین مکمل شستشوی کاتالیست

بهبود عملکرد سنسور اکسیژن
پاک سازی مسیر خروجی دود
اثربخشی بالا بر روی کاتالیست
احیاء و افزایش طول عمر کاتالیست
کاهش دهنده گاز های آلاینده HC و CO
شبیه ساز عملکرد بخارشور از منیفولد دود

قیمت مکمل سوپر بریز نانو
تاییدیه کیفیت
فروش و مشاوره

فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نمایند.

ورود به فروشگاه
اینستاگرام پترونانو
صفحه جدید اینستاگرام پترونانو

تست آلایندگی معاینه فنی برتر به صورت سخت گیرانه تر، در دو دور آرام و 2500 انجام می شود. در معاینه فنی برتر، علاوه بر کارکرد درجا، تولید آلایندگی خودرو ها در دور موتور بالا نیز سنجیده می شود. این معاینه فنی برای کنترل آلایندگی خودرو کارایی بیشتری دارد، زیرا در بسیاری از مواقع آلایندگی در حالی اتفاق می افتد که خودرو ها در دور موتور بالا کار می کنند.
برخی عقیده دارند معاینه فنی برتر یک اصطلاح غلطی است که در کشور رواج پیدا کرده، در این خصوص مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گفت: ما یک حدود مجاز سطح آلایندگی داریم و سازمان حفاظت از محیط ‌زیست این حدود مجاز جدید را ابلاغ کرد تا اجرایی شود و تهران توانست سریعاً دستگاه‌های موردنیاز را خریداری کند و این حدود مجاز را اجرایی کند که اسم آن را گذاشته‌اند معاینه فنی برتر.
در حال حاضر تمامی مراکز معاینه فنی کشور این آمادگی را دارند که حدود مجاز جدید را اجرایی کنند و چیزی به عنوان معاینه فنی برتر وجود ندارد وتمامی مراکز معاینه فنی برای اجرای حدود مجاز جدید ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان هزینه کردند تا خود را به روز کنند، در گذشته این هزینه را تهران زودتر انجام داده بود. لازم به ذکر است که برای تشویق و ترغیب مردم هر خودرویی که معاینه فنی برتر داشته باشد تخفیف ۲۰ درصدی در زمینه دریافت طرح ترافیک برای آن لحاظ می‌شود.

دریافت معاینه فنی برتر اجباری نیست

با وجود اینکه شهر تهران در زمینه صدور معاینه فنی برتر، پیش‌قدم شده است تا استاندارد بالاتری برای کنترل آلایندگی خودرو‌ها اجرایی شود، اما دریافت معاینه فنی برتر برای شهروندان تهرانی هنوز اجباری نیست. دریافت معاینه فنی برتر در حال حاضر به صورت یک متغیر تشویقی در طرح ترافیک جدید دیده شده است و طبیعتا برخورداری از این امتیاز ربطی به عمر خودرو ندارد، یعنی حتی اگر خودرویی دارای عمر زیر ۴ سال باشد باید معاینه فنی برتر را دریافت کند تا بتواند از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شود.محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو