نانو سیلور

نانو سیلور مدپاتکس که در دسته “ شتاب دهنده ها” قرار دارد، یک محصول دوکاره فوق تخصصی است که به تنهایی ترکیب کاملی از محلول سوپراکتان بوستر و سوپر کلینر نانو می باشد. این محصول همزمان توانایی شستشوی سیستم سوخت رسانی و خواص اکتان افزایی اکتان بنزین و در نتیجه افزایش قدرت سوخت را دارد. استفاده از این محصول علاوه بر کاهش ضربات و لرزش موتور باعث افزایش طول عمر بسیاری از قطعات موتور مانند دسته موتورها می شود. با استفاده از این محصول پاکسازی دوده، صمغ و رسوبات در سیستم سوخت رسانی و محفظه احتراق همزمان با افزایش خواص اکتان افزایی و آرام سوزی بنزین و بالا رفتن قدرت احتراق انجام می گیرد. با استفاده از این محصول سرویس خودرو، پاکسازی سیستم سوخت رسانی و تمیز شدن انژکتور ها دقیقا در زمان روشن بودن خودرو و حین رانندگی انجام می شود و نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نمی باشد.

بهترین اکتان بوستر
مکمل بنزین جهت بهینه سازی مصرف سوخت
قیمت مکمل بنزین نانو سیلور
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نماید.

ویژگی ها و خصوصیات نانو سیلور

مکمل نانو سیلور کاهش دهنده لرزش و ضربات موتور
قویترین محلول نانو تکنولوژی موجود در کشور

کاهش دهنده مصرف سوخت
افزایش شتاب و توان خودرو
افزایش طول عمر مفید خودرو
شستشو دهنده انژکتور و سوپاپ ها
افزایش خواص ویژه اکتان افزایی
کاهش دهنده ضربات و لرزش خودرو
محلول ویژه سرویس های میان دوره ای
پاکسازی محفظه احتراق و سیستم سوخت رسانی
مناسب برای استفاده هر ۲۵۰۰ کیلومتر یکبار

ورود به فروشگاه

توضیحات تکمیلی نانو سیلور

محصول نانو سیلور با قدرت تمیزکنندگی ملایم تر و رقیق تر نسبت به سوپر کلینر جهت استفاده افرادی که نمی خواهند زمان زیادی را برای سرویس و نگهداری خودرو خود اختصاص دهند به عنوان یک سوپر کلینر ساده تر تولید شده است. استفاده از این محصول بطور همزمان باعث افزایش خواص اکتان افزایی و پاکسازی سیستم سوخت رسانی و انژکتور ها می شود.مکمل نانو سیلور مدپاتکس را هر 2500 کیلومتر یک بار می توانید استفاده کنید.

منبع: محصول نانو سیلور مدپاتکس

محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو