بهترین مکمل بنزین برای 206

خام سوزی و دیرسوزی بنزین در خودرو 206 باعث کاهش قدرت موتور ، افزایش مصرف سوخت و افزایش استهلاک قطعات سوخت رسانی و موتور خودرو می شود. سوپر اکتان بوستر مدپاتکس با افزایش عدد اکتان، نقطه احتراق را تنظیم می کند در نتیجه باعث افزایش قدرت موتور خودرو ، افزایش شتاب خودرو، کاهش مصرف سوخت و افزایش عمر مفید موتور خودرو می شود .

پترونانو بهترین مکمل سوخت ایرانی
حس خوب نظرات مشتریان عزیز
اولین مکمل سوخت اختصاصی برای موتورهای توربو، GDI و TGDI در ایران

سوپر اکتان بوستر مدپاتکس بهترین مکمل بنزین برای 206
بهترین مکمل بنزین پژو ۲۰۶ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
بنزین بی کیفیت در کشور و آسیب آن به موتور خودرو 206
تنظیم نقطه احتراق با استفاده از سوپر اکتان بوستر
چرا سوپر اکتان بوستر مدپاتکس بهترین مکمل بنزین برای پژو ۲۰۶ است ؟
نحوه استفاده از مکمل بنزین سوپر اکتان بوستر مدپاتکس
تاریخچه پژو 206
مصرف سوخت پایین خودرو پژو 206
استاندارد آلایندگی خودرو پژو 206
نقد و بررسی فضای داخلی پژو 206
مهمترین عامل خرابی موتور خودرو

سوپر اکتان بوستر مدپاتکس تنها مکمل سوخت نانو چند منظوره موجود در کشور برای تقویت بنزین است. این مکمل بنزین به صورت کاملا تخصصی مناسب کیفیت بنزین ایرانی و با استانداردهای بین المللی برای انواع خودروهای موجود در کشور تولید شده . استفاده از این محصول ویژه و استثنایی سلامت موتور خودروی شما را تضمین می نماید.

سوپر اکتان بوستر مدپاتکس بهترین مکمل بنزین برای 206

سوپر اکتان بوستر مدپاتکس محلول افزایش دهنده عدد اکتان بنزین می باشد. با اضافه کردن این محلول به بنزین، عدد اکتان به میزان قابل توجهی افزایش یافته در نتیجه مصرف سوخت کاهش پیدا می‌کند. افزایش عدد اکتان نقطه احتراق را تنظیم می کند که منجر به کاهش ناک، ضربات موتور، لرزش و کوبش می شود. این محلول با استفاده از تکنولوژی نانو باعث افزایش طول عمر قطعات سوخت رسانی و موتور شده و به طور قطعی قدرت و شتاب خودرو را افزایش می‌دهد.

بهترین مکمل بنزین ایرانی
سوپر اکتان بوستر
Super Octane Booster

بهترین مکمل سوخت
بهترین مکمل بنزین مخصوص خودرو 206

افزایش شتاب و توان خودرو 
محافظ مخصوص موتور خودرو 
کاهش صدا و لرزش موتور خودرو 
کاهش فشار بخار بنزین داخل باک
مخصوص موتور های توربو، GDI و TGDI
تنظیم نقطه احتراق و محافظت از موتور خودرو 
افزایش خواص اکتان افزایی مشابه بنزین سوپر

قیمت مکمل بنزین سوپر اکتان بوستر نانو
تاییدیه کیفیت

فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نمایند.


بهترین مکمل بنزین پژو ۲۰۶ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین قدرت دهنده به بنزین
سوپر اکتان بوستر

بهترین اکتان بوستر ایرانی

از جمله کارایی های یک مکمل بنزین مناسب می توان به کاهش لرزش موتور و افزایش عمر آن اشاره کرد. بهترین مکمل بنزین کار خودرو را روان تر و بهتر می کند همچنین استهلاک قطعات مسیر سوخت رسانی را کاهش می دهد. مصرف بهینه سوخت، شستشوی مسیر سوخت رسانی و کاهش رسوبات بنزین، همگی از تاثیرات استفاده از مکمل بنزین خوب می باشند. جلوگیری از چسبندگی دریچه های سوخت و حفاظت از مسیر سوخت رسانی ، کاهش انتشار کربن و آلایندگی از دیگر محاسنی هستند که یک مکمل بنزین مناسب دارد. بهترین مکمل بنزین باعث حفاظت از سنسورهای مسیر سوخت رسانی و جلوگیری از چسبندگی دریچه های سوخت می شود، همچنین افزایش طول عمر و کارایی انژکتور از دیگر عملکرد های مکمل بنزین است. افزایش عدد اکتان، بهبود کیفیت بنزین، کاهش انتشار کربن و آلایندگی از دیگر خصوصیاتی است که یک مکمل بنزین مناسب آنها را داراست. سوپر اکتان بوستر مدپاتکس ضمن موارد گقته شده، فشار بخار بنزین را تا بنزین یورو 5 کم می کند.. این مکمل بنزین ایرانی بدون استفاده از مواد ممنوعه و بی کیفت تهیه شده .

بنزین بی کیفیت در کشور و آسیب آن به موتور خودرو 206

بهترین مکمل بنزین برای 206

متاسفانه کیفیت سوخت موجود در کشور شدیدا به موتور 206 آسیب وارد می نماید. کارشناسان برای جلوگیری از خرابی موتور و صرف هزینه های گزاف تعمیرات ، استفاده از مکمل بنزین سوپر اکتان بوستر مدپاتکس را توصیه می کنند . سوپر اکتان بوستر مدپاتکس با توجه به فرایند پیشرفته محلول، از جمله مکمل‌ بنزین های پیشنهادی برای بالا بردن کیفیت سوخت خودرو پژو 206 می باشد، لازم به اشاره است که مدپاتکس اولین برندی است که محصولاتش تاییدیه تست رسمی پژوهشکده شرکت نفت و آزمایشگاه آزمای نفت ایرانیان دارند .

تنظیم نقطه احتراق با استفاده از سوپر اکتان بوستر

بهترین مکمل بنزین برای موتور 206 باید قابلیت بالا بردن خواص اکتان افزایی و تنظیم نقطه احتراق را داشته باشد. تنظیم نقطه احتراق منجر به کاهش مصرف سوخت و بالا رفتن شتاب خودرو می شود که با استفاده از مکمل سوخت سوپر اکتان بوستر این موارد برای موتور خودرو 206 امکان پذیر است. حذف ناخالصی های بنزین، کاهش ناک و لرزش موتور، افزایش قدرت و شتاب موتور از دیگر مزایای استفاده از این مکمل بنزین قوی و با کیفیت می باشد.

چرا سوپر اکتان بوستر مدپاتکس بهترین مکمل بنزین برای پژو ۲۰۶ است ؟

بهترین قدرت دهنده به بنزین

ایران به عنوان یک کشور چهار فصل همواره در حال تجربه انواع آب و هوا است ، در نتیجه باید از مکمل بنزینی استفاده شود که گرانروی متغیر دارد. گرانرری به میزان مقاومت مایع در برابر حرکت می گویند. مکمل بنزین سوپر اکتان بوستر مدپاتکس این ویژگی را دارد در نتیجه بهترین مکمل بنزین برای 206 محسوب می شود.

نحوه استفاده از مکمل بنزین سوپر اکتان بوستر مدپاتکس

نحوه استفاده از این محلول
نحوه استفاده از این محلول

سوپر اکتان بوستر را در هر باک بنزین و یا یک باک در میان می توانید استفاده کنید. ابتدا بنزین بزنید و بعد از آن قوطی را به آرامی چند بار تکان دهید؛ سپس درب قوطی را باز کرده پلمپ روی در را جدا می کنید . در نهایت پس از بستن قیف همراه محصول روی درب قوطی، سوپر اکتان بوستر را درون باک خالی کنید. توجه داشته باشید که خارج از جایگاه سوخت هم می توانید به استفاده از این مکمل بنزین اقدام کنید فقط باید مراقب باشید پوست دستتان به طور مستقیم با خود محلول تماس پیدا نکند و در صورتی که تماس اتفاق افتاد، سریعا آن قسمت از پوستتان را بشویید.

مصرف سوخت پایین خودرو پژو 206

مصرف سوخت پایین خودرو پژو 206

یکی از مزایای پژو 206، مصرف سوخت پایین آن است. میزان مصرف سوخت آن در مسیرهای شهری، 8.9 لیتر و خارج از شهر و اتوبان‌ها 5 لیتر در هر صد کیلومتر است؛ هم‌چنین مصرف سوخت ترکیبی این خودرو، 6.4 لیتر در هر صد کیلومتر است. ارقام فوق نشان‌دهنده مصرف سوخت پایین این ماشین و وضعیت بسیار بهتر آن نسبت به خودروهای هم‌رده خودش است. این روزها با توجه به گران‌شدن بنزین، میزان مصرف سوخت اهمیت بیشتری نیز پیدا کرده است و مصرف سوخت کمتر، هزینه‌ نگه‌داری خودرو را تا میزان زیادی کاهش می‌دهد و از این نظر باید آن را خودرویی اقتصادی دانست.

استاندارد آلایندگی خودرو پژو 206

استاندارد آلایندگی خودرو پژو 206

براساس اعلام رسمی، استاندارد آلایندگی خودرو پژو 206 یورو 4 است. ، موردی که از دیگر مزایای پژو 206 محسوب می‌شود و نشان‌دهنده میزان آلودگی پایین آن است. در شرایطی که هوای بسیاری از شهرهای کشور در اکثر روزهای سال آلوده است و مشکلات بسیاری را برای ساکنان آن‌ها به‌وجود می‌آورد، پژو 206 که آلودگی کمتری تولید می‌کند، می‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده‌های شهری باشد.

تاریخچه پژو 206

تاریخچه پژو 206
تاریخچه پژو 206

در سالهای نخست دهه ۱۹۹۰، شرکت پژو فرانسه برای جایگزینی خودروی محبوب خود ۲۰۵ خودروی کوچک و نیرومندی را به نام پژو ۲۰۶ به بازار معرفی کرد تا بتواند بازار فروش مدلهای ارزان تر را به دست آورد و بعد از آن تولید ۲۰۷ نیز در سال ۲۰۰۶ آغاز شد.شرکت ایران خودرو در ابتدا تولید خودروی ۲۰۵ را آغاز کرد، ولی با محبوبیت خودروی ۲۰۶ تولید آن را متوقف و در سه ماهه دوم سال ۱۳۸۰، محصول ۲۰۶ را جایگزین کرد. با تغییرات مختلف در تجهیزات این اتومبیل در زمستان سال ۱۳۸۴ پژو ۲۰۶ صندوقدار(پژو آریان) را نیز وارد بازار کرد، که به عنوان یک خودرو نقش خوبی را برای خانواده های پر جمعیت ایفا کرد. در حال حاضر ۲ تیپ از مدل ۲۰۶ هاچ بک(تیپ 2 و تیپ 5) و 1 مدل صندوقدار(پژو V8) در شرکت ایران خودرو تولید می شود. تیپ بندی یک محصول با توجه به تغییرات در آپشن های آن صورت می گیرد که قدرت خرید و انتخاب محصول را آسان می کند. زمانی ایران خودرویی ها 206 هاچ بک را در تیپ بندی مختلف عرضه می کردند و یا در مدل صندوقدار با گیربکس اتومات پژو 206 صندوقدار V9، پژو 206 صندوقدار V2، پژو 206 صندوقدار V10، پژو 206 صندوقدار V20و… که مجهز به پیشرانه های مختلف و گازسوز بودند تولید می کرد.

نقد و بررسی فضای داخلی پژو 206

نقد و بررسی فضای داخلی پژو 206

داخل کابین پژو ۲۰۶ از یک طراحی کاملا اروپایی برخوردار است.
این خودرو به لطف طراحی خوب داشبورد توانسته است رضایت مشتریان خود را در بکارگیری از امکانات و تجهیزات جلب نماید.
در ساخت داشبورد این خودرو از مواد خوبی استفاده شده است، که نسبت به رقیب خود، یعنی ام‌ وی‌ ام ۳۱۵ از کیفیت بهتری برخوردار است. این دو خودرو اکنون به دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو و سیستم ترمز ABS ،EBD ،EBA و ايموبيلايزر مجهز می باشد.

مهمترین عامل خرابی موتور خودرو

بهترین مکمل بنزین برای 206

یکی از عوامل مهم خرابی موتور انواع خودرو استفاده از سوخت بی کیفیت و بروز احتراق ناقص در موتور می باشد، این ها تاثیرات همان بنزینی است که در داخل کشور وجود دارد. این بنزین علاوه بر اینکه برای موتور و سیستم سوخت رسانی ماشین مانند سم است، در آلودگی هوا نقش بسزایی دارد و همچنین باعث مصرف زیاد بنزین می شود. درست است که بنزین های سوپر بی تاثیر نیستند اما نقش بسزایی هم در بهبود وضعیت سوخت ندارند. این سوال پیش می آید که راه چاره چیست ؟ بهترین چاره استفاده از اکتان افزا ها و مکمل بنزین هایی مانند مدپاتکس است.


:

محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


مطالب مرتبط

26 دیدگاه‌

 1. علیرضا گفت:

  مقایسه کردم به نسبت محصولات بازار خیلی متفاوت بود.ممنون

 2. shirin گفت:

  مکمل نانو پترو کتان رو برای ماشینم که 206 هست به تازگی استفاده کردم خیلی خوبه به نظرم

 3. mani گفت:

  من قبلا از یه برند دیگه خرید کردم دقیقا بعد از استفاده ماشینم خراب شد کلی خرجش کردم تا درست شد کلی شک داشتم که باز مکمل بریزم یا نه ولی از این که مکمل بنزین شما رو انتخاب کردم راضیم

 4. امیر گفت:

  خیلی شتاب ماشین رو زیاد کرد. صدای موتور هم کم شد. مصرف بنزین هم پایین آورد. این قوطی سیاه رنگ عالی بود

  • پاسخگو مدپا گفت:

   سپاس از حسن اعتماد شما. رضایت شما افتخار ماست.

 5. reza گفت:

  برای 207 هم میشه استفاده کرد؟

 6. ماهور مولایی گفت:

  مکملهایی شبیه این میتوانند تاحدی کیفیت بد بنزین را جبران کنند .

  • پاسخگو مدپا گفت:

   بله مکمل سوپراکتان بوستر کیفیت بنزینتون رو بالا میبره و سلامت خودرو شما رو تضمین میکنه.

 7. صادق ترابی گفت:

  چندوقت بود احساس میکردم ماشینم نفس نداره به پیشنهاد رفیقم مکمل بریز رو استفاده کردم و احساس میکنم نفس ماشینم باز شد

 8. سامان گفت:

  سلام روزبخیر. من چند وقتی هست ماشینم پرقدرت استارت نمیخوره میخواستم بدونم علتش چیه و لازمه از مکمل استفاده کنم؟

  • پاسخگو مدپا گفت:

   سلام روزتون بخیر. متاسفانه سوخت بی کیفیت باعث شده نقطه احتراق خودروی شما تغییر کنه برای تنظیم نقطه احتراق موتور لازمه که از مکمل استفاده کنید.برای مشاوره میتوانید با بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید.

 9. مهرداد گفت:

  سلام من هفته پیش خرید کردم اکتان خیلی خوب بود راضیم ممنون

  • پاسخگو مدپا گفت:

   سلام ممنون از حسن اعتماد شما.رضایت شما افتخار ماست.

 10. پرویز گفت:

  زود به دستم رسید و کیفتیش عالی بود ممنونم

 11. نادر گفت:

  از وقتی که مکمل داخل باک میریزم ماشین خیلی بی صدا و خوب حرکت میکنه

 12. diba گفت:

  من راضی بودم‌ خیلی خوب بود. مکمل مشکی تون حرف نداره خدایی

  • پاسخگو مدپا گفت:

   ممنون از نظر شما و انرژی خوبتون باعث افتخار ماست.

 13. متین گفت:

  انصافا خوب بود هم مصرف سوخت تا حدی پایین آورد هم قدرت شتاب گیری ماشین بالا برد. من کارم باماشینه کوچکترین تغییر تو ماشینم حس میکنم. بسته بندی که عالی و شیک بود

  • پاسخگو مدپا گفت:

   ممنون از حمایت و نظر لطف شما. سوپراکتان بوستر مدپا سلامت خودرو شما را تضمین خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *