تکنولوژی نانو

نانوفناوری، فناوری نانو یا نانوتکنولوژی به استفاده از مواد در ابعاد اتمی، مولکولی و فرامولکولی در کاربردهای صنعتی گفته می‌شود. اولین توصیف گسترده از نانوتکنولوژی، «اهداف فناورانه خاص برای دستکاری دقیق اتم‌ها و مولکول‌ها برای ساخت محصولاتی با ابعاد میکرو (۶-۱۰) بوده که اکنون به عنوان نانوتکنولوژی مولکولی شناخته می‌شود. گروه مدپا با توجه به ممنوعیت واردات انواع مکمل سوخت خارجی از سال 1396 به بعد تمام تلاش خود را جهت تولید و بسته بندی یک مکمل ایرانی استاندارد به کار بست و در حال حاضر محصولات سری جدید نانو را که بهترین مکمل بنزین ایرانی می باشد به بازار کشور عرضه نموده است. محصولات این مجموعه فاقد هرگونه ماده غیر مجاز مانند تینر و نفت سفید و … می باشند.

نانو سیلور
Nano Silver

بهترین محلول دو کاره نانو مدپاتکس
حجم خالص: 280 میلی لیتر

کاهش دهنده مصرف سوخت
افزایش شتاب و توان خودرو
افزایش طول عمر مفید خودرو
شستشو دهنده انژکتور و سوپاپ ها
افزایش خواص ویژه اکتان افزایی
کاهش دهنده ضربات و لرزش خودرو
محلول ویژه سرویس های میان دوره ای
پاکسازی محفظه احتراق و سیستم سوخت رسانی
مناسب برای استفاده هر ۲۵۰۰ کیلومتر یکبار

قیمت مکمل نانو سیلور
تاییدیه کیفیت
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره
فروش و مشاوره

اخطار: از خرید محصولات ارزان قیمت و بدون تاییدیه در بازار اکیدا خودداری نمایید. اکثر محصولات ارزان قیمت و فاقد تاییدیه رسمی، تقلبی و با موادی بی کیفیت تولید شده است که شدیدا به موتور خودرو شما آسیب وارد می نماید.

ورود به فروشگاه
اینستاگرام پترونانو
صفحه جدید اینستاگرام پترونانو

پترونانو تولید کننده انواع محصولات : افزودنی، مکمل، شستشو دهنده سیستم سوخت رسانی، انژکتورشور و اکتان بوستر

نانو چیست
نانو چیست

نانو چیست ؟

نانو نه يک ماده است نه يک جسم، فقط يک مقياس است، کوچک شدن يک مقياس، نانو يک ميلياردم متر است به اندازه اي کوچک، که ديده نمي شود اما تاثيري بسيار بزرگ در زندگي انسان ها گذاشته است.

زمینه های تاثیر گذاری نانو در زندگی انسان

نانو می تواند در زمینه های علمی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، علوم مواد و مهندسی مورد استفاده قرار بگیرد.
دانشمندان و مهندسان امروزی در حال یافتن طیف وسیعی از روش ها برای ساخت عمده ی مواد در مقیاس نانو هستند تا از خواص پیشرفته آنها مانند استحکام بالاتر، وزن سبک تر، کنترل بیشتر طیف نور و واکنش شیمیایی بیشتر نسبت به مقیاس های بزرگتر استفاده کنند.

اندازه ذرات نانو

اندازه ذرات نانو
اندازه ذرات نانو

نانو شامل ذراتی است که اندازه آنها بین 1 تا 100 نانومتر است. این ذرات به دلیل بزرگی در سطح اتم، خواص مختلفی دارند. این تغییر در خواص نانو ذرات در بسیاری از زمینه ها مفید است.

انواع مختلف نانو ذرات

فناوری نانو یکی از جالب ترین زمینه ها برای محققان از قرن گذشته بوده است. از آن زمان تا کنون تعداد زیادی پیشرفت در زمینه فناوری نانو صورت گرفته است. نانو ذرات را می توان به عنوان نانو ذرات فلزی، نانو ذرات سرامیکی غیر فلزی و نانو ذرات نیمه هادی طبقه بندی کرد که نوع مشهور آن نانو ذرات کربن می باشد.

نتیجه علم نانو بر زندگی انسان ها

با توسعه سریع فناوری نانو در چند سال گذشته، مطالعه نانوکامپوزیت ها در توسعه مواد جدید برای کاربردهای پیشرفته اهمیت بسیاری یافته است.
برای برآورده ساختن نیازهای رو به رشد مواد چند منظوره، نانوکامپوزیت ها انتخاب درستی هستند زیرا این مواد نه تنها کلاس چند منظوره از مواد هستند، بلکه دارای سطح بالایی از ارتباط یک پارچه می باشند.
این یک رشته چند رشته ای است که شامل دانش زمینه علمی و همچنین جنبه های فنی برای ایجاد مواد مهندسی میکروسکوپی بوده و از طریق ساختارهای نانولف به دست آمده است. این مواد، مواد مناسبی برای پاسخگویی به خواسته های نوظهور ناشی از پیشرفت های علمی و فنی هستند.
پتانسیل های برجسته نانوکامپوزیت ها را می توان با سرمایه گذاری گسترده بسیاری از شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان نشان داد.
در نتیجه انتظار می رود که نانوکامپوزیت ها تأثیر زیادی در اقتصاد و تجارت جهان داشته باشند. جنبه های مهم این است که منافع قابل قبولی برای بسیاری از بخشهای صنعتی ما مانند صنایع الکترونیک و برق، صنایع شیمیایی، بخشهای حمل و نقل، سازمانهای مراقبت های بهداشتی و بالاتر از همه حفاظت از محیط زیست فراهم می کند. از این رو انتظار می رود که این موارد تأثیر زیادی در تمیز تر، سبز تر و ایمن تر شدن محیط در سالهای آینده داشته باشد.محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *