بنزین سیار

در گذشته مردم ماشین هایشان را متوقف می کردند، به این دلیل که بنزین‌شان تمام می شد و برای گرفتن یک گالن به نزدیک ترین پمپ بنزین می رفتند. اما امروزه می توان از نزدیکترین پمپ بنزین سیار سوخت دریافت کرد.

بنزین سیار

حال نیز بسیاری از رانندگان در مسافت های طولانی و یا در داخل شهر دچار کمبود بنزین می شوند و در چنین شرایطی خودرو به هیچ عنوان حرکت نخواهد کرد تا به پمپ بنزین برسد. پس ضروری است تا در کمترین زمان، سوخت بنزین را به خودروی خود برسانند. به گفته بسیاری از مدیران مجموعه های سوخت رسانی سیار، این خدمت بیشتر در مناطق شلوغ و با جایگاه های سوخت کم ارائه می شود و هدف آن است که رانندگان در مدت زمان کمتر و طی مسافت کوتاه تر، باک وسیله نقلیه خود را پر کنند.


خدمات پمپ بنزین سیار چگونه است؟
مزایای درخواست بنزین سیار از پمپ بنزین سیار
اپلیکیشن های طراحی شده برای بنزین سیار
یک خودرو با چراغ بنزین روشن چه مسافتی را می‌تواند حرکت کند؟
خودرو سوخت رسانی سیار
مراکز سوخت رسانی سیار


خدمات پمپ بنزین سیار چگونه است؟

خدمات  پمپ بنزین سیار چگونه است؟

• تأمین سوخت در مناطق دورافتاده
• تأمین سوخت در ترافیک‌های بین شهری و روزهای تعطیل که موج مسافران باعث ایجاد ترافیک‌های سنگین در جاده‌های بین شهری می‌شود.
• تأمین سوخت در جاده‌های بین شهری که امکان تأسیس جایگاه سوخت ثابت وجود ندارد.
• سوخت‌رسانی ساده به مکان‌هایی خاص در زمان‌هایی خاص
• سوخت‌رسانی از طریق اپلیکیشن‌ها

مزایای درخواست بنزین سیار از پمپ بنزین سیار

مزایای درخواست بنزین سیار از پمپ بنزین سیار

• ارائه بنزین در محل
• سرویس سریع
• صرفه جویی در زمان و انرژی
• تلفن تماس سریع ارتباط با پمپ بنزین سیار

اپلیکیشن های طراحی شده برای بنزین سیار

اپلیکیشن های طراحی شده برای بنزین سیار

برنامه هایی در ایده پمپ بنزین سیار برای گوشی های هوشمند طراحی شده است که مشتریان پس از نصب آن ها می توانند درخواست خود برای سوخت‌گیری را به همراه موقعیت جغرافیایی اعلام ‌کنند تا نزدیکترین کارکنان پمپ بنزین سیار در سطح شهر، به موقعیت درخواست شده، اعلام آمادگی ‌کنند. خودروی سوخت رسان به محل مورد نظر مراجعه می کند و کاربر می تواند به منظور پرداخت بهای سوخت و خدمت، پس از اتمام و سوخت گیری، از طریق اپلیکیشن و یا کارتخوان مربوط به خودرو اقدام نماید.

یک خودرو با چراغ بنزین روشن چه مسافتی را می‌تواند حرکت کند؟

یک خودرو با چراغ بنزین روشن چه مسافتی را می‌تواند حرکت کند؟

مسافتی که پس از روشن شدن چراغ بنزین می توان طی کرد در خودروهای مختلف متفاوت است و تعداد کل آن را نمی توان تعیین کرد، اما پس از بررسی بیش از 40 خودروی خارجی و محاسبه میزان بنزین باقی مانده در باک آنها، مشخص شد که میانگین 2.6 گالن و بیشتر با محاسبه لیتر، حدود 9.8 لیتر بنزین در باک خودرو باقی می ماند. با این مقدار به طور متوسط برای یک مسیر معمولی می توانید بین 100 تا 180 کیلومتر را طی کنید.

خودرو سوخت رسانی سیار

ماشین سوخت رسانی سیار

خودرو سوخت رسانی سیار مجهز به ژنراتورهای الکتریکی ضد انفجار هستند. مخزن مورد استفاده در این خودروها معمولا دایره ای یا درب دار است. دیواره داخلی مخزن سوخت از فولاد ضد زنگ و جداره بیرونی از فولاد ساخته شده است. این مخازن دارای فیلتر سوخت برای جلوگیری از حرکت ذرات معلق به داخل باک خودرو هستند. پمپ های مورد استفاده در این نوع خودروها بنزین را با فشار مناسب برای سوخت گیری پمپ می کنند. تمام قطعات مورد استفاده در خودروهای سوخت رسانی سیار ضد انفجار هستند. همچنین این ماشین ها به گونه ای طراحی شده اند که در دمای 20- درجه سانتیگراد با مشکل و خطر انفجار مواجه نشوند.

مراکز سوخت رسانی سیار

مراکز سوخت رسانی سیار

مراکزی که جهت تامین بنزین سیار مشغول به کار می باشند قادرند تا در کمترین زمان مشکل سوخت خودرو را برطرف کنند. آقای امداد، امداد بنزین مرکز 24، پیدو، پلاکزین، امداد خودرو مرکزی، امداد خودرو 43071، خودرو شاپ، تیم امداد لیوسان و … از جمله مراکزی هستند که می توانند بنزین سیار مورد نیاز خودرو شما را تامین کنند. شما دنبال کنندگان عزیز می توانید با تماس با هریک از این مراکز، از خدمات آن ها اطلاعات کسب کنید.
شما کدام مراکز را به ما معرفی می کنید؟
میتوانید در بخش دیدگاه ها تجربه خودتان را از خدماتی که دریافت کرده اید با ما مطرح کنید.محصولات مدپاتکس


انواع اکتان بوستر، مکمل بنزین و انژکتور شور با تکنولوژی نانو


لطفاً امتیاز دهید post

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *